Wydarzenia

TURNIEJ WARHAMMER AGE OF SIGMAR

1 turniej w Słupsku!

   I turniej Warhammer Age of Sigma w Słupsku, odbędzie się w Księgarni Ratuszowej w Słupsku w dniu 19 lipiec 2020r ( niedziela ) w godz. 10:00

   Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do dnia 12 lipca 2020r godz. 23:59 jednak z uwagi na ograniczoną ilość miejsc ( 8 osób ), zgłoszenia będą przyjmowane zgodnie z kolejnością ich nadesłania na adres zeznicek@gmail.com.
W przypadku większej ilości chętnych niż ilość miejsc , osoby spoza listy uczestników będą umieszczani na liście rezerwowej. W przypadku gdyby osoba będąca na liście uczestników zrezygnowała w jej miejsce będą umieszczane osoby z listy rezerwowej. Ostateczna lista uczestników turnieju będzie opublikowana 13 lipca 2020r. i przesłana drogą mailową do osób które zostały zakwalifikowane do turnieju.
Uczestnicy zawodów zobowiązani są w terminie do 15 lipca 2020r przesłać rozpiskę na adres zeznicek@gmail.com.
Rozpiskę tworzymy zgodnie z zasadami tworzenia armii na 1000 punktów, armia może mieć wybrany jeden realm i z niego wybrać artefakt. Nie wybieramy czaru.


   Gramy na stołach o wymiarach 48x48, tereny przed turniejem będą wylosowane przez organizatora i nie będą się zmieniać.
Warunkiem udziału w turnieju jest wpłacenie wpisowego w kwocie 25zł ( wpisowe będzie można wpłacić na miejscu przed turniejem ).

Punktacja:

W trakcie turnieju każdy z uczestników rozegra 3 gry.
Gramy 3 scenariusze ( kolejność turniejowa ):
shifting objectives
focal points
border war
Na turnieju obowiązuje następująca punktacja :
Major Vin: 15 VP. Minor Vin: 10 VP. Draw: 7 VP, Minor Loss; 4 VP Loss: 0 VP

Dodatkowo można VP za następujące elementy gry:
- zabicie generała przeciwnika – 1 VP
- posiadanie na koniec gry jednostki w strefie rozstawienia przeciwnika – 1VP

 

 

Aspekt modelarski
Przed rozpoczęciem turnieju każdy z uczestników wybierze jedną figurkę , która weźmie udział w konkursie malarskim. Zwycięzca tego konkursu otrzyma niewielki upominek od organizatora

   Księgarnia Ratuszowa serdecznie zaprasza! Jeśli nie bierzesz udziału w turnieju dołącz do nas jako widz! Polecamy zapoznać się z naszą ofertą modeli do gry Warhammer, dostępnych w sklepie stacjonarnym w Słupsku.

 


 

WARHAMMER + KSIĘGARNIA RATUSZOWA = UDANA SOBOTA!

W naszej księgarni, w dziale z modelami, pojawił się stół do gier bitewnych! Serdecznie Was zapraszamy do odwiedzin i rozegrania kilku emocjonujących partii! Przy okazji na miejscu posiadamy szeroką gamę modeli do gry Warhammer 40 oraz Age of Sigma.

Co sobotę od 10 do 15 możecie u nas spotkać członków słupskiego klubu Red Griffons, którzy służą pomocą. Jeśli nie macie z kim zagrać lub chcielibyście nauczyć się zasad to serdecznie zapraszamy!

Jeśli nie interesują Was zmagania na polu bitwy, to mamy również miejsce przeznaczone do malowania figurek i modeli pojazdów.

warhammer

 

 


Kontakt

Księgarnia RATUSZOWA Honorata, Jerzy i Krzysztof Sawiccy Spółka jawna
Filmowa 5
76-200 Słupsk
NIP: 839-040-75-11

(59) 842 50 67 pon.-pt. 10 - 18
ksiratuszowa@pro.onet.pl

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.